Jak nakupovat

Jak nakupovat - Reflexní terapie chodidel, terapie tělovými svícemi, harmonizace čaker, bylinky, bylinné čaje, tinktury

harmonizacniterapie.cz

Jak nakupovat

Na osobní treapie je třeba se předem objednat buď přes eshop nebo e-mailem na h-terapie@seznam.cz či tel. 777121685. Terapie probíhají na mé adrese Dubinská 301, 267 24 Hostomice, popř. mohu přijet za Vámi (7Kč/km). Některé služby lze zprostředkovat i na dálku dle individuální domluvy.

Výrobky můžete objednávat vložením do "Košíku" přes eshop nebo písemně na h-terapie@seznam.cz. Dostupnost je zpravidla uvedena v popisce výrobku. Dojde-li k vyprodání nebo prodloužíl-li se výrobní doba dříve než budete tato skutečnost zveřejněna v e-shopu, budeme Vás e-mailem informovat. Výjimkou jsou tělové svíce, kde je mnoho barevných variant, proto pokud budete mít zájem o konkrétní barevná provedení, prosím, pište svá přání do poznámek v objednávkovém fomuláři, s potvrzením objednávky sdělíme dostupnost. Objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout po předchozí domluvě na naší adrese Dubinská 301, 26 24 Hostomice nebo Vám ho můžeme doručit na požadovanou adresu Českou poštou. Při objednávce nad 1500,-Kč dopravné neplatíte, v ostatních případech je dopravné od 100,-Kč (dle způsobu dopravy), doběrečné 20Kč.

Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace