Masáž, harmonizace čaker

Někdy mohou být některé, většina, výjimečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit, u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná.

Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem i přetížením orgánů, které spadají pod jejich vliv. Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat reflexní terapií oblastí čaker na chodidlech, tělovými čakrovými svícemi, ale i například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně - takovéto frekvence vibrací se nacházejí u léčivých kamenů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů, v energii REIKI, WWE apod. Jakmile se však blokády odstraní a čakry zharmonizují, vrátí se nám hluboká radost ze života, uvolnění a jasnost.

 

Harmonizaci čaker lze provádět mnoha způsoby, nabízím harmonizaci tělovými svícemi, reflexní terapií nebo energetickou (přikládáním rukou nad Vaše tělo v místě čaker), společně s meditační hudbou a kameny. Tyto techniky lze dle domluvy i kombinovat.

Terapie probíhají na adresách:

1. Poliklinika, Na příkopech 103, 261 01 Příbram I - Po, St

Hejbemese.cz, Tyršovo nám. 25, 267 24 Hostomice - Út - od 1.5.2018

Moudrý dům Hostivař, Za Kačabou 5, 102 00 Praha Hostivař 

 

V případě imobilních klientů mohu za Vámi dojet domů, cena 5Kč/km (počítáno z Hostomic pod Brdy)

Objednat se můžete zde: h-terapie@seznam.cz, tel.: 777121685.

 

 

 

 

Slovo ČAKRA pochází ze sanskrtu a znamená kruh nebo kolo. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, používají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Čakry nestojí samostatně, navzájem odděleny, naopak jsou propojeny sítí "kanálů", takže kvalita fungování jedné z čaker se nutně odrazí i na ostatních.

Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER:

7 hlavních čaker

• 1. čakra  - kořenová, základní -MULADHARA – mezi konečníkem a genitáliemi - instinkt
• 2. čakra – sexuální, sakrální –  SVADHISTANA – v horní části kříže, na úrovni podbřišku - emoce
• 3. čakra – solární, pupeční – MANIPURA – dva prsty nad pupkem - mysl
• 4. čakra – srdeční – ANAHATA – uprostřed hrudi - soucit
• 5. čakra – krční – VIŠUDDHI – mezi krční jamkou a ohryzkem - komunikace
• 6. čakra – čelní, třetí oko – prst nad kořenem nosu, ve středu mezi obočím - intuice
• 7. čakra – korunní – SAHASRÁRA – temeno hlavy, těsně nad hlavou - kosmicé vědomí

 

Někdy mohou být některé, většina, výjimečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit, u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná.
Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem i přetížením orgánů, které spadají pod jejich vliv. Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat reflexní terapií oblastí čaker na chodidlech, tělovými čakrovými svícemi, ale i například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně - takovéto frekvence vibrací se nacházejí u léčivých kamenů, éterických olejů, čistých zářivých barev, tónů, v energii REIKI, WWE apod. 
Jakmile se však blokády odstraní a čakry zharmonizují, vrátí se nám hluboká radost ze života, uvolnění a jasnost.

 

Harmonizaci čaker lze provádět mnoha způsoby, nabízím harmonizaci tělovými svícemi, reflexní terapií nebo energetickou (přikládáním rukou nad Vaše tělo v místě čaker).

 

V případě zájmu mohu za Vámi dojet domů, cena 5Kč/km (počítáno z Hostomic pod Brdy)

Objednat se můžete zde: h-terapie@seznam.cz, tel.: 777121685.

 

 

 

 

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace