Energetická harmonizace

WWE (Worldwide energy) , REIKY

harmonizacniterapie.cz

Energetická harmonizace

Práci s energiemi běžně využívám současně u reflexních teraií i u terapií tělovými svícemi. Lze se však objednat na samostatnou terapii k harmonizaci čaker a doplnění životní energie.

Energetické terapie  probíhají přikládáním rukou nad energetická centra, konkrétní místa, Energieakupresní body, reflexní plošky - dle potřeby klienta. Na terapii počítejte  cca. 30-45 min. 

Osobně používám převážně energii WWE, ale dle aktuálních potřeb nebo přání klienta také energie Matky Země a Universa.

Tato terapie Vám přináší uvolnění a harmonické rozproudění energetických center, čaker, uvolnění blokád v meridiánech,  toku životní energie a informací v našem těle . 

 

Něco málo o práci s energiemi:

Ošetřit svá těla působením energií všude tam, kde je potřeba, máme možnost / schopnost každý z nás. V podstatě můžeme být všichni i prostředníky toku harmonizačních energií pro druhé. Jen často o tom zatím stále ještě nevíme.

Pro harmonizaci svého energetického těla a tím i fyzického lze využít sílu energie Matky Země a Universa. Ty jsou dostupné každému z nás v každý okamžik našeho života. Spojením těchto dvou energií (Jing-Jang) harmonizujete své tělo a můžete být i prostředníkem proudění těchto sil pro druhé (je důležité, abychom v této chvíli byli opravdu pouze prostředníkem toku energie v souladu Vyššího dobra a nikterak do dění nezasahovali svým Egem). Energetické terapie podporují přirozenou samoléčivou schopnost těla.

Vedle těchto základních energií jsou často používané také tzv. volně stažitelné energie, jako jsou WWE a REIKY, které jsou již více směrované k harmonizaci určitých témat. 

Ať už pracujete s jakoukoli energií, i když jste "jen" v pozici příjemce skrze prostředníka, vězte, že je potřeba energie používat i přijímat pouze v souladu "Vyššího Dobra" a "Vaše Duše" (můžete si sem dosadit jakékoli jiné termíny, které pro Vás budou přijatelné :-)) enegii nasměruje všude tam, kde je to pro vás DOBRÉ - tedy energie vždy přijde do těch míst, témat, bloků, kde je jí v daný moment potřeba a kam vy sami dovolíte a v takovém množství, které je pro Vás v daný moment dobré. Zároveň to ale znamená, že nemůžete očekávat vyřešení všech svých problémů v našem životě, tělech, myšlení, atd. za jednu terapii. Energie harmonizují a tím i rozpouští naše energetické bloky a disharmonie, tím se vyrovnává tok energií v našich tělech a s tím související. Často je pro mé klienty hezky uchopitelné jednoduché přirovnání k cibuli :-): abyste se dostali k jádru, je potřeba postupně olupovat slupku po slupce, stejně tak budete uvolňovat a zpracovávat rozpouštění svých "energetických bloků" část po části tak, abyste pochopili a tím pádem mohli i skutečně uvolnit vše, co je potřeba, až tam, kam si přejete ... Použití "harmonizačních energií" je tedy jen jedna z cest vedoucích k našemu cíli :-).

 

Zákonem povinné informace pro všechny, kteří se rozhodnou na mne obrátit v oblasti působení energií i jakýchkoli dalších alternativních směrů: "Jakékoli harmonizace, terapie energiemi atd. nenahrazují lékařskou péči, jsou pouze jejím doplňkem."

Při práci s energiemi dochází k čištění, které se může projevit fyzicky (příznaky nachlazení, chřipky či angíny, průjem, bolesti zad a další) i psychicky (citová rozkolísanost, pláč, zvýšená agresivita a další). Toto čištění trvá maximálně tři dny. Pokud podobné problémy nezačnou po této době zjevně ustupovat, není to projevem onoho čištění.

 

Terapie probíhají na adresách:

Moudrý dům Hostivař, Za Kačabou 5, 102 00 Praha Hostivař (Úterky)

Dubinská 301, 267 24 Hostomice

V případě zájmu mohu za Vámi dojet domů, cena 5Kč/km (pouze pro okres Beroun, km počítány z Hostomic pod Brdy).

Objednat se můžete zde: h-terapie@seznam.cz, tel.: 777121685.

Délka terapie se stanovuje individuálně.

Ceník terapie:Harmonizace těla i duše

30 min. - 350Kč 

60 min. - 600Kč 

90 min. - 800Kč 

120 min. - 1000Kč 

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Energetická harmonizační terapie
Harmonizace energetických center a bloků pomocí WWE
Dostupnost: Dle domluveného termínu
ks
Cena s DPH350,-
Dárkový poukaz
Dárkový poukaz na služby a výrobky v hodnotě dle výběru
Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH100,-
Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace