Automatická kresba, energetické obrázky, diagnostika, olejomalba, harmonizace

Automatická kresba, energetické obrazy, diagnostika, harmonizace, olejomalba

harmonizacniterapie.cz

Automatická kresba, energetické obrázky, diagnostika, olejomalba, harmonizace

Automatická kresba je kresba pravou mozkovou hemisférou. Levá mozková hemisféra ovládá logiku, provnává, hodnotí, pracuje s egem. Oproti tomu pravá mozková hemisféra pracuje s vaší intuicí, "vyšším já", podvědomím. Kresba pravou mozkovou hemisférou nepracuje s egem ani emocemi, nezná logiku, jen tvoří - intuice se vyjadřuje skrze tvoření - díky tomu může podat egem neskreslený náhled na naše pocity, emoce, vztahy, zdravotní stav, atd. v přítomnosti i zpětně. Do energetických obrázků lze vložit "záměr" - energie harmonizující, podporující dané téma srze barvy, tvary, ...

Každý jsme jedinečný i každý okamžik našeho života je zcela výjimečný, proto jsou zcela odlišné i kresby pro každou osobu a téma. Zároveň, každý používá "jinou řeč" v kresbě, proto vykládat cizí automatickou kresbu určenou k jakékoliv diagnostice nedoporučiji, může to být velmi zavádějící.

Zákres je první částí automatické kresby, druhou je její výklad. I ten je potřeba vést pravou mozkovou hemisférou. Každý, kdo Vám ho bude zprostředkovávat, je také člověkem a přinese do výkladu větší či menší část svých "zkušeností". Vybírejte proto své prostředníky mezi Vaším podvědomím a vědomím svým srdcem :-).

 

Energetické obrázky, obrazy a olejomalba jak "na míru" vytvořené přímo pro Vás pro dané téma, časové období nebo si můžete vybrat z již hotových jak originály tak energetizované kopie.

Automatickou kresbou zakreslé čakry a aurogram, jejich diagnostika a harmonizace.

Automatickou kresbou zakreslená zdravotní diagnostika a harmonizace. Testování vhodnosti potravin (do 15ti potravin dle Vašeho výběru ke zdravotní diagnotice zdarma). 

Automatickou kresbou zakreslené vztahy - tok energií.

Automatickou kresbou zakreslená diagnostika prostorů a harmonizace, popř. možné doplnit i čištěním prostor na dálku svící.

 

Tyto metody navazují na staré tradiční metody harmonizace fyzického těla i psychiky. Vychází z předpokladu, že bolest, nemoc, fyzické nepohodlí je důsledkem nevyrovnaného toku životní energie – v její cestě se nachází blokáda. Příčina těchto blokád je v nás samých, pramení z našich strachů a negativních emocí vůči okolí i nám samým. Chceme-li tedy změnit svůj zdravotní stav, je nezbytné změnit i své myšlení.

Energie harmonizují a tím i rozpouští naše energetické bloky a disharmonie, tím se vyrovnává tok energií v našich tělech a s tím související. Často je pro mé klienty hezky uchopitelné jednoduché přirovnání k cibuli :-): abyste se dostali k jádru, je potřeba postupně olupovat slupku po slupce, stejně tak budete uvolňovat a zpracovávat rozpouštění svých "energetických bloků" část po části tak, abyste pochopili a tím pádem mohli i skutečně uvolnit vše, co je potřeba, až tam, kam si přejete ...

Zákonem povinné informace pro všechny, kteří se rozhodnou na mne obrátit v oblasti automatické kresby: "Jakékoli diagnostiky,harmonizace, terapie atd. nenahrazují lékařskou péči, jsou pouze jejím doplňkem." Jde především o zprostředkování celistvého pohledu na sebe sama nikoliv o léčbu.

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Automatická kresba - čakry, aurogram
Automatická kresba - čakry, aurogram - diagnostika a harmonizace
Dostupnost: Do 1 týdne
ks
Cena s DPH350,- CZK
Automatická kresba - zdravotní diagnostika
Automatickou kresbou zakreslená zdravotní diagnostika a harmonizace. Testování vhodnosti ...
Dostupnost: Do 1 týdne
ks
Cena s DPH550,- CZK
Automatická kresba - vztahy
Automatickou kresbou zakreslené vztahy - tok energií.
Dostupnost: Do 1 týdne
ks
Cena s DPH350,- CZK
Automatická kresba - diagnostika prostor
Automatickou kresbou zakreslená diagnostika prostorů a harmonizace, popř. možné doplnit i ...
Dostupnost: Do 1 týdne
ks
Cena s DPH350,- CZK
Dárkový poukaz
Dárkový poukaz na služby a výrobky v hodnotě dle výběru
Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH100,- CZK
Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace