Sada přírodních vonných svící z plamového vosku se 100% esenciálnímo oleji 1.-7. čakra Sada přírodních vonných svící 1.-7. čakra - Válec malý 46x120 mm, cca. 170g

kliknutím zvětšíte
Přírodní čakrové vonné svíce - malé 1
Přírodní čakrové vonné svíce - malé 1 Přírodní čakrové vonné svíce - malé 2 Přírodní čakrové vonné svíce - malé 3 Sada přírodních čakrových svící se 100% esenciálními oleji Přírodní čakrové vonné svíce - vysoké, střední 1 Přírodní čakrové vonné svíce - široké, velké 1 Přírodní čakrové vonné svíce - široké, velké 2 Přírodní čakrové vonné svíce - široké, velké 3
Vyberte variantu:
Válec malý 46x120 mm, cca. 170g
ks
Kód:090
Výrobce:AK
Cena s DPH : 1 015,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem ( Sada přírodních vonných svící 1.-7. čakra - Válec malý 46x120 mm, cca. 170g )
Sada přírodních vonných svící z plamového vosku se 100% esenciálnímo oleji 1.-7. čakra

Sada přírodních vonných svící z palmového vosku se 100% esenciálními oleji 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7. čakra 

 

Svíce 1. čakra, barva červená, 100% es.olej zázvor

Čakra kořenová, základní –MULADHARA, element země, barva červená

První čakra je životně důležitý základ a pramen vitální síly pro vyšší čakry. Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život. První čakra by měla být v rovnováze se sedmou čakrou, abychom si udrželi svou vnitřní rovnováhu. Pokud čakra je otevřená a harmonicky funguje, zažíváme hluboké spojení se Zemí a jejími tvory, vitalitu, spokojenost, stabilitu a vnitřní sílu. 

 

Svíce 2. čakra, barva oranžová, 100% es.olej Ylang-Ylang

Čakra sakrální, Svadhisthana, element voda, barva oranžová

Druhá čakra je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je přiřazena elementu vody, ze kterého postává vše živé. Prostřednictvím této čakry máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiiím, které pronikají přírodou. Zažíváme sebe jako část tvořivého procesu, který projevujeme skrze pocity a tvořivého jednání.

 

Svíce 3. čakra, barva žlutá, 100% es.olej Bergamot

Čakra solar-plexu, Manipura, element oheň, barva žlutá

Třetí čakra  přestavuje naše centrum síly. Tudy přijímáme sluneční energii, která kromě toho vyživuje éterické vibrační pole a tím dodává vitalitu také tělu fyzickému a udržuje ho. Třetí čakrou vstupujeme do aktivního vztahu ke třetím lidem. Je to oblast, ze které vychází z našeho těla emoční energie – hněv, strach, vina, …. Odtud, jsou řízeny sympatie a antipatie, schopnost trvalých vazeb a mezilidské vztahy. Čakrou vnímáme přímé vibrace ostatních lidí, když cítíme hrozící nebezpečí- čakra se stáhne, což je obranný mechanismus.

 

Svíce 4. čakra, barva světle a tmavě zelená, 100% es.olej Levandule, Palmarosa

Čakra srdce, Anahata, element vzduch, barva zelená

Čakra srdce vytváří střed systému čaker. V ní se spojují tři spodní fyzicko- emoční centra se třemi horními duchovními. Nacházíme zde schopnosti empatie, soucitu, naladit se na druhé, prožívat. Úloha čakry je sjednocení skrze lásku. Každá touha po kontaktu, po splynutí, harmonii a lásce se projevuje prostřednictvím čakry srdce. Ve své očištěné formě je srdce centrem opravdové lásky. 

 

Svíce 5. čakra, barva světle modrá, 100% es.olej Eukalyptus

Krční čakra, višuddha, element éter, barva světle modrá

V čakře se nachází centrum lidských vyjadřovacích schopností, kominikace a ispirace. Vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně, propojuje obsahy všech čaker s naším světem. Přes krční čakru vyjadřujeme vše smích , pláč, pocity, radosti strachu, vzteku, lásky, přání, myšlení, myšlenky, názory a vnímání našeho světa. Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy (tanec, kreslení,…)

 

Svíce 6. čakra, barva tmavě modrá, 100% es.olej Máta peprná

Třetí oko“, adžňa, barva indigově modrá

Šestou čakrou se dovršuje vědomé vnímání bytí. Je to sídlo vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, vůle. Na tělesné rovině nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému. Vnitřní oko, oko moudrosti.

 

Svíce 7. čakra, barva bílo-fialová, 100% es.olej Růžové dřevo

Korunní čakra, sahasrara, barva fialová,bílá

Sedmá čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti v člověku. Podobně jako jsou obsaženy v bílé barvě všechny barvy, obsahuje nejvyšší čakra všechny energie nižších center. Sedmá čakra je výchozím bodem pro projevy energií všech ostatních čaker. Je to místo odkud začala naše cesta životem, sem se vrátíme na konci našeho vývoje. Naše osobní pole energií splývá s polem energií Universa. Co jsme zprvu chápali intelektem a později intuicí, je nám nyní zcela jasné. Rozvíjením sedmé čakry se také uvolńují poslední blokády v ostatních čakrách a jejich energie začínají kmitat na nejvyšších pro ně možných frekvencích.

 

 

 

 

 

 

 

Varianty zboží - Sada přírodních vonných svící z plamového vosku se 100% esenciálnímo oleji 1.-7. čakra

Válec malý 46x120 mm, cca. 170g
Sada přírodních vonných svící 1.-7. čakra - Válec malý 46x120 mm, cca. 170g
Cena bez DPH:839,-
Cena s DPH:1 015,-
Válec střední 56x160 mm, cca. 320g
Sada přírodních vonných svící 1.-7. čakra - Válec střední 56x160 mm, cca. 320g
Cena bez DPH:983,-
Cena s DPH:1 190,-
Válec velký (široký) 72x117 mm, cca. 350g
Sada přírodních vonných svící 1.-7. čakra - Válec velký (široký) 72x117 mm, cca. 350g
Cena bez DPH:1 099,-
Cena s DPH:1 330,-

Váš dotaz Sada přírodních vonných svící z plamového vosku se 100% esenciálnímo oleji 1.-7. čakra

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zpracování mého dotazu

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace