Reflexní masáž chodidel Ceník - terapie 30 min.

kliknutím zvětšíte
Reflexní masáž chodidel
Vyberte variantu:
ks
Kód:2001
Výrobce:Terapie
Cena s DPH : 350,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Dle domluveného termínu ( Ceník - terapie 30 min. )
Reflexní terapie, masáž chodidel - diagnostika, stimulace/harmonizace plošek, odlymfování, uvolnění krční páteře a SI skloubení

Terapie probíhají na adresách:

1. Poliklinika, Na příkopech 103, 261 01 Příbram I - Po/St

Hejbemese.cz, Tyršovo nám. 25, 267 24 Hostomice (od 1.5.2018) - Út

Moudrý dům Hostivař, Za Kačabou 5, 102 00 Praha Hostivař 

 

V případě imobilních klientů mohu za Vámi dojet domů, cena 5Kč/km (počítáno z Hostomic pod Brdy)

Objednat se můžete zde: h-terapie@seznam.cz, tel.: 777121685.

Délka reflexní terapie se pohybuje okolo 60 - 90 min. Potřebaná doba se stanovuje individuálně, dle potřeb klienta.

Reflexní masáž chodidel

Ceník reflexní terapie:

Příbram, Hostomice

30 min. - 350Kč 

 60 min. - 500Kč 

 90 min. - 750Kč 

 120 min. - 1000Kč 

(senioři a děti do 15 let sleva 50Kč)

Praha:

 30 min. - 600Kč 

 60 min. - 1000Kč 

 90 min. - 1400Kč 

 120 min. - 1600Kč 

 

 

 

Zákonem povinné informace pro všechny, kteří se rozhodnou na mne obrátit v oblasti terapií alternativními směry: "Jakékoli harmonizace, terapie alternativními směry nenahrazují lékařskou péči, jsou pouze jejím doplňkem."

 

Podrobný popis jak probíhá reflexní terapie a případná omezení zde  (https://www.harmonizacniterapie.cz/cz-clanky-3.html).

 

Reflexní masáž chodidel

Je to jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo (reflexní plošku) na chodidle. Záznamy o reflexní terapii najdeme až ve Starém Egyptě nebo u Indiánů. Existují ještě jiné reflexní displeje kromě chodidel, například ruce, uši, předloktí, podkolení, oči atd., ale ty už z různých důvodů nejsou tak výhodné.  Komunikace prostřednictvím kůže (reflexních plošek) je skutečně reflexní, protože reflexní ploška okamžitě reaguje na dysfunkci orgánu nebo části těla svou zvýšenou citlivostí (bolestí při zmáčknutí). A opačně, když zmizí dysfunkce z orgánu, ztratí se během několika sekund i bolest z příslušné reflexní plošky.

Reflexní terapie a diagnostikaReflexní terapie je metoda využívající reflexní body a plošky převážně na chodidlech a nohou až po kotníky, na které se působí tlakem. Působením reflexní terapie lze diagnostikovat i ty nejskrytější příčiny, které jsou ukryty v lidském těle a zároveň správnou stimulací je možno napomoci dostat tělo do původní přirozené harmonie. Když reflexní ploška bolí, je to energetické upozornění nejen na již fyzicky projevený problém, ale i až půl roku dopředu, že není něco v pořádku i když daný orgán či oblast těla ještě nebolí a nejsou viditelné problémy. Pro efektivní diagnostiku a hledání příčin se při terapii řídím čínským pentagramem a formulářem sestaveným manžely Patakyovými (jsou autory mnoha publikací o reflexní terapii a považováni za špičku v ČR ve svém oboru zejména pro svůj celistvý přístup).


Touto oblíbenou metodou lze dosáhnout velmi účinné a mnohdy rychlé pomoci, slouží především k uvolnění energetických drah v organismu a povzbuzení samoléčivých schopností jednotlivých orgánů i těla jako celek. V některých případech lze pomocí reflexní masáže odstranit bloky v pohybovém aparátu. Reflexní terapie je určena pro všechny věkové kategorie (je náhražkou za bosou chůzi) s výjimkou lidí s transplantovaným životně důležitým orgánem. Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního a lymfatického systému, látkové výměny, zmírnit či odstranit bolesti zad a páteře.

K reflexní terapii dle přání klientů připojuji i přímé uvolnění páteře a SI skloubení technikou manželů Patakyových.

 Mapka reflexnich zon

Po osobních zkušenostech kombinuji techniky reflexní masáže s terapií tělovými svícemiReiky/WWEEFT (technikou emoční svobody) a aromaterapií. 

Tyto metody navazují na staré tradiční metody harmonizace fyzického těla i psychiky. Vychází z předpokladu, že bolest, nemoc, fyzické nepohodlí je důsledkem nevyrovnaného toku životní energie – v její cestě se nachází blokáda. Příčina těchto blokád je v nás samých, pramení z našich strachů a negativních emocí vůči okolí i nám samým. Chceme-li tedy změnit svůj zdravotní stav, je nezbytné změnit i své myšlení.

Reflexní masáž přináší stimulaci a uvolnění ve fyzické rovině a reflexní diagnostikou nás tělo nasměruje i k myšlenkám či vzorcům chování, které za přetížením dané oblasti stojí. Obdobně velmi výborně funguje i reflexní masáž čaker, při které dochází jak ke stimulaci ve fyzické rovině tak energetické.

 

 Popis průběhu reflexní terapie ZDE.

Váš dotaz Reflexní masáž chodidel

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zpracování mého dotazu

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace