!  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 10.01.2020

Harmonizační terapie těla i duše

Reflexologie chodidel, uvolnění páteře a SI skloubení, terapie tělovými svícemi, EFT, masáže čaker.

Poskytuji reflexní masáže s terapií tělovými svícemi, Reiky/WWE, EFT (technikou emoční svobody), harmonizací energetických center (čaker) a aromaterapií. 

Tyto metody navazují na staré tradiční metody harmonizace fyzického těla i psychiky. Vychází z předpokladu, že bolest, nemoc, fyzické nepohodlí je důsledkem nevyrovnaného toku životní energie – v její cestě se nachází blokáda. Příčina těchto blokád je v nás samých, pramení z našich strachů a negativních emocí vůči okolí i nám samým. Chceme-li tedy změnit svůj zdravotní stav, je nezbytné změnit i své myšlení.

Reflexní masáž přináší stimulaci a uvolnění ve fyzické rovině a reflexní diagnostikou nás tělo nasměruje i k myšlenkám či vzorcům chování, které za přetížením dané oblasti stojí. Obdobně velmi výborně funguje i reflexní masáž čaker, při které dochází jak ke stimulaci ve fyzické rovině tak energetické (více informací zde). Při hledání příčin se v rámci terapií řídím čínským pentagramem a formulářem sestaveným manžely Patakyovými (jsou autory mnoha publikací o reflexní terapii a považováni za špičku v ČR ve svém oboru zejména pro svůj celistvý přístup).

Součástí reflexní terapie je  i přímé uvolnění páteře a SI skloubení technikou manželů Patakyových.

 Terapie probíhají na masérském lůžku v leže nebo v sedě dle zvolené terapie, u masáže čaker za doprovodu příjemné meditační hudby. 

Terapie provozuji na adresách:

1. Poliklinika, Na příkopech 103, 261 01 Příbram I - Po/St

Hejbejmese.cz, Tyršovo nám. 25, 267 24 Hostomice - Út - od 1.5.2018

Moudrý dům Hostivař, Za Kačabou 5, 102 00 Praha Hostivař - individuální termíny

V případě imobilních klientů mohu přijet - cena 7Kč/km (počítáno z Hostomic pod Brdy, 267 24).

 Na terapie je potřeba se objednat předem buď e-mailem h-terapie@seznam.cz nebo tel. 777121685 (ideálně SMS nebo po 17:00).

 

 

Copyright © www.harmonizacniterapie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.harmonizacniterapie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace